"...Çözüm odaklı, kaliteli çalıșmalar..."

Tahincioğlu grubun Anadolu yakası Bağdat Caddesi Kentsel Dönüșüm projeleri için kurduğu Nidapark A.Ș. ‘de çözüm odaklı, kaliteli çalıșmalarından dolayı Teșekkür Eder, güvenilir durușunuz ile daha nice bașarılı projelere devam etmenizi dileriz.

S.COȘKUNTÜRKTahincioğlu Nidapark A.Ș. Yön. Kur. Üyesi Genel Müdür

"...Planlı ve sonuç odaklı çalışmalar..."

2005 yılından bugüne Perspektif Yapı AŞ adına, yurt içi ve yurt dışında birçok projemizde ihale aşamasından teslim sürecine kadar en üst düzeyde bizi temsilen yürüttüğünüz dürüst, planlı ve sonuç odaklı çalışmalarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunarım. Perspektif Ailesinin içinden doğan Avn Yapı kurucusu olarak devam ettiğiniz bu ilkeli duruşunuz ve iş takip sisteminizle daha nice büyük projelerde birlikte çalışmamız dileğiyle, başarılarınızın devamını dilerim.

H.ATAMANPerspektif Grup AŞ. Yön. Kur. Bşk .

"...Teknik yeterliliği yüksek bir kadro, disiplin ve takım halinde işlerine sarıldıklarını gördük..."

Buhara Evleri Projemizde AVN YAPI‘ yı tüm ihale ve imalat sürecinde gözlemledik. Çalışmalarının plan, program işe hakimiyet, teknik yeterliliği yüksek bir kadro, disiplin ve takım halinde işlerine sarıldıklarını gördük. Ayrıca problemli durumlarda karşımıza çözüm odaklı önerileri ile gelerek hem sahayı ve hem de bizleri rahatlattılar…

N. TEKELİBuhara Evleri İcra Kurulu Üyesi

"...İnsani ilişkilerdeki olumlu, yapıcı ve sonuç odaklı tarzınız tarafımızı son derece rahat ettirmiştir...."

Körfez Tatil Beldesi projesinde birlikte çalışma deneyimi yaşamış bulunmaktayız. Hill İnternational Proje Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş. olarak, gerek şantiye yönetimi gerek iş üretim sistemi ve insani ilişkilerdeki olumlu, yapıcı ve sonuç odaklı tarzınız tarafımızı son derece rahat ettirmiştir. Şahsınızda tüm çalışanlarınıza şahsım ve ekibim adına Teşekkürlerimi sunarım. Başka projelerde tekrar çalışmak dileğiyle Saygılarımı sunarım.

O.Gazi İLHANHill International Proje ve Danışmanlık A.Ş. / Proje Müdürü

"...Günlük ve haftalık raporlama, iş programı disiplini ve teknik kadro konusundaki başarılarınızın devamını dilerim..."

Kentsel dönüşüm projelerimizde Kaba, İnce ve Cephe işlerinde sizlerle çalışmaktayız. 3 projeyi bitirip, diğer 3 projede de çalışmalarımız devam etmektedir. Hızlı bir şekilde sorun ve sorulara eğilmeniz, dinamik bir yapınız olması, günlük ve haftalık raporlama, iş programı disiplini ve teknik kadro konusundaki başarılarınızın devamını dilerim.

U.ÜRGENTahincioğlu Nidapark A.Ş. Koordinatör